Rainy Days
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rainy Days

Forum RPg pentru toti fani ^^
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrare

 

 Bună tuturor!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Nana Komatsu
New member
Nana Komatsu


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 16/05/2009
Varsta : 27

Bună  tuturor! Empty
MesajSubiect: Bună tuturor!   Bună  tuturor! Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 8:25 pm

Heya!
Mă numesc Simona, dar prefer să folosiţi nickul nu numele meu , am aproape 13 ani şi sunt din Craiova(damn, urăsc oraşul ăsta>.<" ).
Animeurile mele favorite sunt Kaleido Star, Bleach, FMA, Air Gear, Paradise Kiss, FMP, Naruto, Gravitation, FMA şi Wolf's rain. Lista e destul de lungă, dar nu mă apuc acum sa scriu absolut toate animeurile care îmi plac, sunt prea multe.
Ascult rock, iar trupele mele favorite sunt: Skillet, Three Days Grace, Lost Prophets, The Red Jumpsuit Apparatus, Green. Btw, îmi place şi hip hopul.
Ce aş mai putea spune despre mine? Sunt o fire veselă şi prietenoasă, calmă uneori şi alteori sunt tare aeriană si zăpacită .
Cam atâta despre mine. Daca aveţi intrebări, just ask !
Sus In jos
Greg Cipes
Admin
Greg Cipes


Numarul mesajelor : 196
Data de inscriere : 11/05/2009

Bună  tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Bună tuturor!   Bună  tuturor! Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 8:27 pm

Hello.. happy postinh and vahe fun ^^
Sus In jos
https://rainy-days.forumgratuit.ro
Nyuu
Member
Nyuu


Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 16/05/2009
Varsta : 30
Localizare : Hell...that's my only place...

Bună  tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Bună tuturor!   Bună  tuturor! Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 3:18 pm

Hey there^^
Welcome pe forum :X
Si eu sunt o fana Skillet, Three days grace si The red jumpsuit apparatus :X:X:X:X:X:X
HAVE FUN Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bună  tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Bună tuturor!   Bună  tuturor! Icon_minitime

Sus In jos
 
Bună tuturor!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rainy Days :: Administrare :: Welcome!!-
Mergi direct la: