Rainy Days
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rainy Days

Forum RPg pentru toti fani ^^
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrare

 

 Subsemnata x-culescu

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Onde Calyope Elizabeth
Member
Onde Calyope Elizabeth


Numarul mesajelor : 94
Data de inscriere : 12/05/2009
Varsta : 28

Subsemnata x-culescu Empty
MesajSubiect: Subsemnata x-culescu   Subsemnata x-culescu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 8:17 pm

Ca nou venita trebuie sa va satisfac curiozitatea, nu? Cel putin pana la un animit punct.
Incepanad cu inceputul[repetite intentionata] nesemnificativ: Majoritatea ma cunoasteti drept Onde Calyope ELizabeth/Whiteangels. altii deloc. Pentru cei ce nu ma cunosc, caci pentru cei ce ma cunosc nu aduc nimic nou, sunt nevoita sa ma prezint deci: Mi se spune Calyope sau Dogma dramei paradoxale, va ganditi voi de ce, e cam evident. Am 13 ani, ma rog aproape 14[ati descoperit apa calda cu aceasta informatie, nu?] stau in..e stiti voi pata aia mare si mov de pe harta intitulata Bucuresti? Eh cautati cu lupa, poate ma vedeti, ma rog nu stiu de ce e mova era mai bine gri, aducea mai mult a realitate ce-i drept. Pacat ca jegul nu se poate exprima. Ce-mi place? Arta in general si eu ma ghidez dupa motto-ul "Arta-i o viata, invata s-o traiesti" Deci va dati seama, insa ca sa o aprofundez: Imi plac peisajele, imi palce sa le privesc mai mult singura peisajele, egoista din fire. Probabil marea intrebare, ce culoare imi place? Pai imi place rosul si gri-ul si imi plac nonculorile deobicei. Ador muzica, e o parte din mine ca si pianul si: desenul, literatura, pierdutul vremii. Imi palc si flori, cum ar fii: trandafiri[albi cu margini rosi, rosii, crem, negri] irisii, crini[paianjeni, regali, normali] acestea cel mai mult in principiu toate. Si cam atat, intrbari?[ma rog se gasesc destule daca stau sa ma gandesc, dar ma rog]
Sus In jos
Greg Cipes
Admin
Greg Cipes


Numarul mesajelor : 196
Data de inscriere : 11/05/2009

Subsemnata x-culescu Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu   Subsemnata x-culescu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 8:18 pm

Hello.. ^^ bine ai venit happy posting and have fun!
Sus In jos
https://rainy-days.forumgratuit.ro
Onde Calyope Elizabeth
Member
Onde Calyope Elizabeth


Numarul mesajelor : 94
Data de inscriere : 12/05/2009
Varsta : 28

Subsemnata x-culescu Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu   Subsemnata x-culescu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 8:23 pm

Ce de "and-uri" mh ma intreb daca unul vine de la " the and"? Oh da, scuze ma bag pe intrabri propii pai pe scurt merci beacupe pas que welcome
Sus In jos
Alice
Admin
Alice


Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 11/05/2009

Subsemnata x-culescu Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu   Subsemnata x-culescu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 8:38 pm

Calyope:x
vaaai
te iubesc maaaaa
:x
si nu te mai lua de mama da?: ))
Sus In jos
Onde Calyope Elizabeth
Member
Onde Calyope Elizabeth


Numarul mesajelor : 94
Data de inscriere : 12/05/2009
Varsta : 28

Subsemnata x-culescu Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu   Subsemnata x-culescu Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 8:41 pm

Alice scumpo, ma-ta stii doar ca te iubesc de-ti pun cianura in primul pahar pe care pui mana, daca esti langa mine nu?;Wink Ah da, merci por que welcome
Sus In jos
Nyuu
Member
Nyuu


Numarul mesajelor : 90
Data de inscriere : 16/05/2009
Varsta : 30
Localizare : Hell...that's my only place...

Subsemnata x-culescu Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu   Subsemnata x-culescu Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 3:19 pm

Neatza here Razz
Welcome pe forum si HAVE FUN :X
Sus In jos
Continut sponsorizat





Subsemnata x-culescu Empty
MesajSubiect: Re: Subsemnata x-culescu   Subsemnata x-culescu Icon_minitime

Sus In jos
 
Subsemnata x-culescu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rainy Days :: Administrare :: Welcome!!-
Mergi direct la: